www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Agata Młynarska: „Jestem szczęśliwa”

Dziennikarka przyznaje, że wreszcie czuje się spełniona. Przez wiele lat nie mogła pojąć, co stoi jej na drodze do poczucia zadowolenia ze swojego życia. Dopiero niedawno odkryła swoja wartość.


„Zaspokajałam oczekiwania wszystkich dokoła, również koleżanek, nauczycieli. W szkole baletowej zrobiłam w jeden rok dwa lata! Miałam ogromną potrzebę zadowalania wszystkich. Tak samo w szkole, na studiach, przy mężu, z facetami, chciałam się podobać, słyszeć, że jestem fantastyczna… Po raz pierwszy w życiu mam poczucie, że się skontaktowałam sama ze sobą. Dotychczas nie miałam na to czasu, był jazgot i szum w głowie, głównie dotyczące spełniania oczekiwań innych ludzi, pędu, gonitwy, byłam żabą Volty, która szaleńczo podskakuje. I dotarło do mnie, że muszę sobie pomóc w życiu… Żeby zrozumieć, dlaczego bywam nieszczęśliwa, jest mi źle, dlaczego mi nie wychodzi tak, jak bym chciała. Całe życie blokowały mnie strach, lęk i niskie poczucie własnej wartości. Wykonałam dosyć długą pracę nad tym, żeby zauważyć w sobie kogoś ważnego, kto jest coś wart” – zdradza „Vivie”.

To pewnie dlatego Agata tak promienieje. Ostatnio bardzo odmłodniała. Zapewnia, że nie jest to efekt zabiegów chirurga. Czyżby szczęście tak pozytywnie wpłynęło na jej wygląd?


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>