www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Agata Kulesza: „Śmieszy mnie to”

Kończyła szkołę filmową razem z Małgorzatą Kożuchowską, jednak błyszczy dopiero od kilku lat. A wszystko przez to, że Agata Kulesza mówi o sobie: „Jestem aktorką, nie gwiazdą”

Mówią o niej „Kobieta z jajami”. Nie traci czasu na lansowanie się, bywanie na imprezach, fotografowanie na tle logo wpływowych firm. Woli grać i… surowo oceniać tych, którzy budują swój wizerunek na zupełnie innych zasadach:
– Nie cierpię chodzić na imprezy, nie lubię brylować i uśmiechać się na się do obiektywu. Jeśli już gdzieś się wybieram, to dlatego, że muszę, albo bardzo chcę.- mówi Agata Kulesza- Tak naprawdę wolę spędzać swój wolny czas na własnej kanapie, z książką w ręku. Uważam, że doszłam już do takiej pozycji zawodowej, że nie muszę wszystkim opowiadać o moim domu, kocie czy gotowaniu. Mnie to nie bawi, ale jeśli ktoś nie ma nic innego do roboty- proszę bardzo!

Aktorka nie przejmuje się też zbytnio swoim codziennym wizerunkiem:
– Nie jest tak, że chodzę z tłustymi włosami, ale często nie zwracam uwagi na to, co na siebie włożyłam. Potem ktoś robi mi zdjęcia z ukrycia, pojawiają się komentarze. Śmieszy mnie to. A gdy już godzę się na jakąś sesję, to wszyscy się dziwią, że Kulesza nie wygląda jak… Kulesza.– opowiada aktorka.

Talent, praca i dystans do siebie- to zatem recepta Agaty na sukces, który nie przychodzi natychmiast i nie odchodzi równie szybko…

 


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>