www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Afromental Najlepszym Polskim Wykonawcą

Zespól Afromental zwyciężył w głosowaniu widzów w kategorii Najlepszy Polski Wykonawca MTV EMA’s 2010 i tym samym otrzymał nominacje w wyścigu o Najlepszego Wykonawcę Europy.

Relacje na żywo z wręczenia europejskich nagród muzycznych MTV po raz pierwszy w historii obejrzą widzowie wszystkich stacji muzycznych z portfolio MTVNP: MTV Polska i Viva Polska (7 listopada o g. 21:00) oraz MTVNHD (7 listopada g. 22:00).

„Decydując się na emisje gali MTV EMA’s na trzech z naszych stacji – w tym po raz pierwszy na kanale Viva Polska – chcieliśmy, aby wszyscy fani muzyki w naszym kraju mieli możliwość obejrzenia tego niesamowitego widowiska z udziałem największych europejskich i światowych gwiazd ” – mówi Magdalena Adamska, Dyrektor Programowy Ds. Kanałów Muzycznych MTV Networks Polska.

Zwyciężając w kategorii Najlepszy Polski Wykonawca, zespół Afromental pokonał czwórkę innych nominowanych: Tedego, Agnieszkę Chylińską, Mroza oraz Hey. To pierwsza statuetka MTV EMA’s w karierze grupy.

Afromental powalczy teraz o zwycięstwo w kategorii Najlepszy Wykonawca Europy razem z innymi regionalnymi zwycięzcami. Wśród konkurentów polskiej grupy są tacy wykonawcy, jak Enrique Iglesias (Hiszpania), Inna (Rumunia), Dima Bilan (Rosja), czy Marina and the Diamonds (Wielka Brytania). Głosować można na stronie www.mtvema.pl. Zwycięzcę poznamy 7 listopada podczas gali w Madrycie.

aka

afromentalf


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>