www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Adele obchodzi 24 urodziny! Obiecuje, że nagra kolejną płytę

Popularna brytyjska wokalistka Adele ujawniła, że pracuje nad kolejną płytą. Ma się ona ukazać jeszcze w 2012 roku. Póki co będzie świętować kolejną rocznicę urodzin.

Jak stwierdziła, nie lubi być poganiana z nowymi albumami. „Gdybym nie pisała piosenek, które śpiewam, w przyszłym tygodniu wydałabym nową płytę” – mówiła w wywiadzie dla francuskiego radia NRJ. „Nie mogę się spieszyć, muszę trochę przeżyć. Między moją pierwszą a drugą płytą była dwuletnia przerwa. Tym razem będzie podobnie”.

Piosenkarka przyznała też, że nie spodziewa się powtórki sukcesu. „Nie wydaje mi się, że będę czuła presję, by mój kolejny album był tak ogromnym sukcesem jak ”21”. Nie ma szans, bym to przebiła. To, co się stało z tą płytą zdarza się bardzo rzadko”.

Album „21” w Polsce jest już podwójną diamentową płytą. Adele Laurie Blue Adkins, znana jako Adele urodziła się 5 maja 1988 w Londynie, w tym roku obchodzi więc swoje 24 urodziny. Wpływ na pasję Adele do muzyki miał girlsband Spice Girls, który, jak twierdzi piosenkarka, „ukształtował tę osobę, którą jest dzisiaj”.


Wpisz komentarz

Komentowanie wyłączone.

Podobne posty:

/* */?>