www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Adamek pośle rywala na deski!

Eksperci: Adamek szybko znokautuje McBride’a!

Już w sobotę, 9 kwietnia, odbędzie się kolejna walka Tomasza Adamka w królewskiej kategorii wagowej. Przeciwnikiem Górala podczas sobotniej gali, organizowanej w Prudential Center, będzie olbrzym z Irlandii – Kevin McBride. Eksperci polskiej firmy bukmacherskiej Star-Typ Sport (STS) przewidują, że Polak pokona swojego rywala przez nokaut już w pierwszych rundach walki.

Hala Prudential Center w Newark jest szczęśliwa dla boksera z Gilowic – już sześciokrotnie schodził z tamtejszego ringu jako zwycięzca. Najbliższy przeciwnik Adamka pokonał przez nokaut samego Mike’a Tysona, jednak było to ponad sześć lat temu. Eksperci STS są przekonani, że Góral wygra ostatni pojedynek dzielący go od walki o pas mistrza świata królewskiej kategorii. Zdaniem bukmacherów, jeśli dojdzie do nokautu, stanie się to w którejś z początkowych odsłon pojedynku. Jeśli walka będzie trwała dłużej, szanse na kończący cios zadany Irlandczykowi będą sukcesywnie spadać. Adamek jest również zdecydowanym faworytem w przypadku rozstrzygnięcia walki werdyktem sędziów punktowych.

Kevin McBride jest bokserem, którego nie można lekceważyć. Jesteśmy jednak pewni, że Tomasz Adamek wygra tę walkę, ponieważ jest zdeterminowany by stoczyć pojedynek o pas mistrzowski wagi ciężkiej. Po przeanalizowaniu możliwych scenariuszy prognozujemy, że walka może zakończyć się znokautowaniem Irlandczyka już w pierwszej połowie przewidzianej na 12 rund walki – ocenia Mateusz Juroszek, członek zarządu zakładów bukmacherskich Star-Typ Sport.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>