www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Adam Lambert śpiewa z Queen i wydaje płytę

Już jutro (15 maja) premiera drugiej płyty Adama Lamberta ‘Trespassing’. Adam Lambert jest współtwórcą wielu z 12 zamieszczonych na płycie kompozycji.

Dodatkowo do wspólnego pisania, komponowania i wyprodukowania TRESPASSING udało mu się nakłonić tak znakomite nazwiska ze świata muzycznego szołbiznesu jak: Pharrell Williams, Dr. Luke, Claude Kelly, Benny Blanco, Bonnie McKee, Nile Rogers, Sam Sparro, Bruno Mars, Nikka Costa i BC Jean.

Album w wersji deluxe zawierać będzie dodatkowe trzy premierowe piosenki.

Debiutancki, wydany w 2009 roku krążek Lamberta – ‘For Your Entertainment’ rozszedł się w imponującym nakładzie ponad miliona egzemplarzy. Sam wokalista otrzymał nominację do prestiżowej nagrody Grammy za singiel ‘Whataya Want From Me’, a w 2010 roku wydał DVD/CD ‘Glam Nation Live’, będące zapisem koncertu z jego pierwszej, światowej trasy koncertowej.

Adam Lambert swoją karierę rozpoczął od udziału w amerykańskiej edycji bijącego rekordy popularności, muzycznego show ‘Idol’. Adam jest też pierwszym z ‘amerykańskich idoli’, który zdołał promować swój debiutancki album na trasie koncertowej poza rodzinnymi Stanami Zjednoczonymi.

Ostatnimi czasy Adama można było podziwiać na jednej scenie razem z muzykami legendarnego zespołu QUEEN, z którymi w roli wokalisty wykonał medley największych hitów grupy podczas tegorocznej gali MTV Europe Music Awards w Belfaście. Współpraca z Queen będzie kontynuowana na masowym koncercie w Rosji, klubowych występach w Londynie, oraz jedynym koncercie w Polsce.

Zespół Queen i Adama Lamberta posłuchać na żywo będzie można już 7 lipca we Wrocławiu w ramach festiwalu Rock In Wroclaw. Album ukaże się w wersji Eco Style oraz zawierającej dodatkowe piosenki i inną okładkę wersji Deluxe.

 


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>