www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Ada Fijał ubiera się w lumpeksach!

Aktorka lubi bawić się modą i… z ochotą komentuje modowe wpadki innych gwiazd. Mało kto jednak wie, że Ada Fijał sporą część swoich kreacji kompletuje w… lumpeksach!

W „Klanie” gra brunetkę, w „Barwach szęścia”- rudowłosą piękność. Ada Fijał lubi nie tylko bawić się kolorem włosów, ale też kolorami każdej stylizacji. Aktorka, która świetnie zna się na modzie przyznaje, że wcale nie trzeba mieć pełnego portfela, by wyczarować udaną kreację.

Myślę, że połączenie używanych i nowych ubrań wymaga więcej wyobraźni – mówi na łamach „Twojego Imperium”. – Nic nie zastąpi intrygującego zestawienia drogich butów z bluzką za parę złotych.

Aktorka bardzo często szpera więc w lumpeksach. Takie „polowanie na ciuchy” może być według Ady bardziej ciekawe niż zwykły shopping w drogiej galerii handlowej.

– Dzięki temu, że mam wprawne oko, gdy wpadam do sklepu, od razu wiem, czego chcę – mówi Ada. Efekt? Na ostatniej gali aktorka wystąpiła w kreacji, która była tak tania, że Ada dziś już nie pamięta, ile kosztowała…

Kupiłam ją za złotówkę lub za dziesięć złotych – śmieje się gwiazda. – Była różowa, z bufkami. Gdy ją wypatrzyłam na wieszaku, była długa. Skróciłam ją i założyłam na jeden z pokazów mody. Wyglądała naprawdę szałowo.

Aktorka to idealny materiał na żonę – nie dość, że piękna, to jeszcze oszczędna. Aż dziw, że Ada do tej pory jest singielką…


Wpisz komentarz

  1. 9 lipca 2013 16:19

    bcv:

    I co z tego?? Miliony osób ubiera się w lumpeksach. Można się ubrać naprawdę ladnie za grosze.

Podobne posty:

/* */?>