www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

5 tysięcy to marne grosze

Pewna słynna modelka mawiała, że za 10 tysięcy dolarów to jej się nie chce nawet z łóżka wstawać. Okazuje się, że nasze rodzime gwiazdy są równie rozkapryszone.

Jak informuje tygodnik „Takie jest życie”, należy do nich m.in. Agnieszka Dygant, która mogła zagrać w nowym serialu „Rodzinka.pl„, ale 5 tysięcy złotych za dzień zdjęciowy okazało się dla niej za niską stawką!.

„Zamiast pracować za grosze, woli siedzieć w domu z synkiem” – zdradza tygodnikowi „Takie jest życie” znajomy naszej gwiazdy.

Zapewne fatalnie czują się teraz ci, którzy nie mają takiej stawki nawet za miesiąc pracy. Ale nie martwcie się! Mamy dla Was pocieszającą wiadomość: Dygant też się może o tym wkrótce przekonać. Od czasów serialu „Niania” raczej nie grywa, a jeśli dalej będzie tak grymasić nie bacząc na aktualną sytuację na rynku… cóż, może być różnie.

aka

Dygant_AgnieszkaDygant_Agnieszka


Wpisz komentarz

  1. 1 grudnia 2010 07:13

    200 tysiaków na miesiąc | Plotki, ploty, ploteczki, życie gwiazd, sensacje, skandale:

    […] pisaliśmy o “Niani”, co jej się nie chce pracować za 5 tysiaków (znajdziecie to tutaj). Dzisiaj mamy dla Was lepszą wiadomość. Są tacy, co pracują za 10 tysiaków – polskich […]

Podobne posty:

/* */?>