www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

3. urodziny butiku Polscyprojektacni.com

Plejada gwiazd i blogerów pojawiła się na 3. urodzinach modnego butiku Polscyprojektanci.com w Warszawie, w którym można kupić ubrania od najlepszych polskich projektantów młodego pokolenia. Kilka tysięcy ubrań w jednym designerskim miejscu – zrobiło wrażenie na wszystkich! Od dziś to najbardziej hot miejsce na Powązkach!

Event w formie dynamicznego modowego show poprowadzili Eliza Gwiazda i Winicjusz Rzymyszkiewicz, prawdziwe “zwięrzęta medialne” znane z serwisu wblyskufleszy.pl.

W butiku można znaleźć projekty od takich projektantów, jak; Agi Jensen, Gosia Strojek, Anna Cichosz, Ewa Łukawska, Famestage (marka – córka Ewy Minge), czy Evidnece on Monday należąca do muzyka Dody.

Na urodzinach pojawili się m.in. prezenterka i wokalistka, królowa instagrama (ponad 200 tysięcy obserwujących) oraz gwiazda Disney Channel –  Sylwia Lipka, piosenkarz Ian Rooth, blogerka modowa Magdalena Antosiewicz, prezenterka telewizyjna Ewa Pacuła, królowa driftingu Karolina Pilarczyk, ikona stylu Ewa Bardadin, projektant Alex Caprice, cenieni aktorzy tacy jak: Agnieszka Mrozińska, Ula Wieteska-Zawadzka, żona Dariusza Wieteski, blogerka Liza Taste (prowadząca program kulinarno-modowy), oraz Karolina Motylewska (prezenterka telewizji ATV).

Okazją do spotkania był nie tylko jubileusz 3 lat istnienia butiku, ale też start nowoczesnej identyfikacji wizualnej zaprojektowanej przez cenioną graficzkę Joannę Piotrowską.

Gośćmi specjalnymi wydarzenia były cenione ekspertki w branży mody: Kasia Gola z Geek Goes Chic, która wie wszystko o nowoczesnych technologiach w branży mody, oraz Ula Wiszowata z Fashionbiznes.pl – najlepiej poinformowana osoba w Polsce, o tym co w modzie piszczy.

Właściciele butiku – Wioletta Połeć i Marcin Jurczuk, ujawnili  też nową koncepcję butiku, jedyną taka w Polsce, będącą fuzją sklepu stacjonarnego i internetowego, showroomu dla stylistów, mediów i gwiazd oraz miejsca spotkań, gdzie odbywają się warsztaty, szkolenia i wydarzenia kulturalne.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>