www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

„Wiem, co mogę jeść” – twierdzi Katarzyna Zielińska

Aktorka od długiego czasu jest na diecie. Stara się dbać o zdrowie i odpowiednio odżywiać. W jej zawodzie ważny jest wygląd. W ciągu trzech lat znacząco schudła i teraz jest zadowolona ze swojej wagi.

„Dwa, może 3 lata temu postanowiłam coś zmienić. Miałam wtedy trenerkę, która powiedziała mi, jak się odżywiać. Mniej więcej wiem, co mogę jeść. Nie odmawiam sobie niczego. Gdy chcę, jem batona albo ciastko ze śliwkami, bo też są potrzebne. Zawsze rano piję duże mocne latte z mlekiem light. Przygotowuje jogurt grecki light z pokrojoną morelą, bananem, jabłkiem, śliwką z musli i dwoma łyżkami miodu. Gdy się to wymiesza, wychodzi całkiem duży posiłek. Tak wygląda moje śniadanie od poniedziałku do piątku. W sobotę i niedzielę, jeśli mam wolne, szaleję, najczęściej jem jajka w różnej postaci, np. smażone na bekonie i dużo warzyw. Staram się jeść codziennie zupę, ale nie zawsze się to udaje. Często jem ryby z różnymi warzywami” – powiedziała magazynowi „Peso Perfecto”.

Dzięki diecie Kasia ma dużo energii, co pozwala jej spełniać się zawodowo. Miejmy nadzieję, że uda jej się znaleźć czas na wszystkie obowiązki.

>> Zielińska ma torebki z… odpadów! [galeria]


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>