www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

„Widać zasłużyłam na podejrzaną twarz” – twierdzi Kayah

Piosenkarka często podejrzewana jest o operacje plastyczne. Niejednokrotnie prasa porusza temat jej wyglądu wątpiąc, aby był naturalny. Kayah przyzwyczajona jest do takich plotek. W show biznesie pomówienia to codzienność.

„Moja TWARZ nieraz była przedmiotem niedorzecznych podejrzeń, publicznych dyskusji, plotek na temat domniemanych operacji plastycznych. Niedorzecznych wobec moich szpitalnych fobii. Ale nauczyłam się przyjmować to jako komplement. Jean Giraudoux – dramaturg francuski, twierdził, że „po czterdziestce ma się taką TWARZ, na jaką się zasługuje”. Widać zasłużyłam na podejrzaną TWARZ. Na pocieszenie to, co takie podejrzane, jest od kilku lat TWARZĄ świetnej marki kosmetycznej AA. Jestem z tego bardzo dumna. Można, będąc osobą publiczną, dać TWARZ w różnych celach” – czytamy jej słowa w „Gali”.

Kayah jednak nie zaprzecza jednoznacznie, że poprawiała sobie urodę. Wszelkie jej wypowiedzi na ten temat są bardzo ogólnikowe. Czyżby coś ukrywała? Od dłuższego czasu jej twarz wydaje się bardzo napuchnięta. Czy to skutek złego trybu życia czy nieumiejętnego chirurga?


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>