www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

„W Polsce talentów nie brakuje”- twierdzi Edyta Górniak

Piosenkarka uważa, że programy rozrywkowe nie zawsze promują odpowiednich ludzi. Głos publiczności nie zawsze jest zgodny z jej gustem.

„Głos publiczności nie zawsze jest właściwy. Oczywiście, jeżeli to nie jest głos publiczności, to powstają obawy, że będzie to decyzja polityczna, czasem między wytwórniami czy sponsorami. W Polsce talentów nie brakuje, nie brakuje również osobowości, natomiast czasem ludzie, spragnieni wrażeń zbyt szybko oceniają ludzi, zbyt pochopnie, mylą ciekawość z dziwnotą. Jak coś jest dziwne to nie znaczy, że jest wystarczająco ciekawe, żeby być na scenie muzycznej. Trzeba pamiętać, że muszą to być osoby, które nie irytują. Oczywiście, mogą to być osoby kontrowersyjne w pewnym stopniu, ale jeżeli irytują za trzecim wystąpieniem to znaczy, że nie powinien być przez kilka lat na scenie. My mamy zdolnych ludzi, i młodszych i starszych i na pewno warto, aby ten nasz rynek się rozwijał i żeby pojawiały się nowe talenty” – powiedziała w wywiadzie dla „wp.tv”.

Ewidentnie Edyta mówiąc to wszystko ma na myśli Michała Szpaka. Uważa, że nie zrobi on kariery. Coraz więcej osób wróży mu niepowodzenie. Czy Michał pokaże, że nie mają racji?


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>