www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

„Słowo ‚dieta’ mnie stresuje” – wyznaje Ewa Wachowicz

Miss Polonia lat 90. i prowadząca programu „Ewa Gotuje” zdradza nam tajniki swojego odżywiania. Twierdzi, że nigdy się nie odchudzała. Czemu więc zawdzięcza taką sylwetkę?

„Przede wszystkim dobrze się odżywiam. Ale nie odchudzam się. Słowo dieta mnie stresuje. Gdy je słyszę, od razu mam ochotę na czekoladę. Staram się jeść pięć posiłków dziennie, w odstępach nie większych niż 2,5-3 godziny. Stosuję system przekąsek. W samochodzie zawsze mam sok warzywny, migdały i chrupkie pieczywo. Grunt to jeść w niewielkich ilościach co jakiś czas, a nie głodzić się przez cały dzień, a po pracy biec do supermarketu po węglowodany. Przynajmniej trzy razy w tygodniu odbywam trening, a jeśli mam czas, to nawet codziennie” – wyznaje w rozmowie z „Super Expressem”.

Ewa twierdzi, że najważniejsze jest to, aby polubić siebie. Wtedy łatwiej jest zadbać o sylwetkę i zdrowie. Udział w „Tańcu z Gwiazdami” bardzo jej w tym pomógł. Ewa twierdzi, że o dobry wygląd jest rezultatem ćwiczeń i zdrowej diety. Jest to znacznie tańszy sposób na młodość niż zabiegi chirurgiczne. Czy inne celebrytki pójdą jej śladem?


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>