www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

„Rodzic ma być rodzicem”- twierdzi Jolanta Fraszyńska

Aktorka zdradza swoją receptę na dobre kontakty z córkami. Przyznaje, że błędem jest wchodzenie w przyjacielskie relacje i zapominanie o byciu rodziną.

Jolanta jest zadowolona z tego, jak wychowała swoje dwie córki. „Rodzic ma być rodzicem, a dziecko dzieckiem. Jeżeli zamienimy te role, dzieciom dzieje się krzywda. Dzisiaj z pełną odpowiedzialnością jestem rodzicem w stosunku do córek, chociaż rodzicem niedużym, bo mocno przerośniętym przez Nastkę, która ma już 175 cm wzrostu. Ale żeby stać się rodzicem, trzeba mieć odpowiednie wzorce wyniesione z domu. Jeżeli ich nie dostało się od swoich pierwszych nauczycieli, trudno się później w nie wpasować. Skupiam się na tym, żeby być mądrą kobietą, matką, która jest autorytetem, osobą pogodną. Zdaję sobie sprawę z tego, z czym sobie jeszcze jakiś czas temu nie radziłam”- wyznaje w rozmowie z „Galą”.

Aktorka bardzo dobrze godzi obowiązki zawodowe z domowymi. Stara się realizować swoje marzenia. Właśnie dlatego zgodziła się być jurorem „Tańca z gwiazdami” i nie żałuje swojej decyzji. Program wiele ją nauczył i przy okazji solidnie zasilił jej konto. Tylko pozazdrościć!


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>