www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

„Nie mam parcia na szkło”- zapewnia Maciej Dowbor

Dziennikarz lubi opowiadać o swojej pracy. Nie czuje się jednak dobrze, gdy zarzuca mu się, że pracę w telewizji dostał dzięki mamie. Faktycznie, znane nazwisko mogło ułatwić mu start, co jednak nie oznacza, że nie musiał ciężko pracować.

„Parcia na szkło nie mam. Jak już uznają, że mój czas na ekranie się skończył, to zostanę np. producentem. Będę tworzył nowe formaty. Przyszłość jest w kanałach tematycznych, sprofilowanych pod widza, no i oczywiście w Internecie. Upadnie idea telewizji takiej, jaką znamy do tej pory. Niebawem każdy sam będzie sobie komponował pogram telewizyjny. Najbardziej lubię pracować na żywo. Adrenalina, emocje, niepowtarzalne, spontaniczne sytuacje – to są wrażenia, dla których kocham tę pracę. Przez wiele lat cokolwiek bym nie zrobił, uważano, że pomogła mi mama. Moi najzagorzalsi „fani” uważają chyba, że mama pomagała mi nawet przy płodzeniu córki. Zapewniam, że poradziłem sobie sam i nawet było przyjemnie. Buty też sam już sobie wiążę” – wyznał w rozmowie z „Galą”.

Ostatnio w mediach dużo mówi się o kryzysie w jego związku. Maciek nie potwierdza tych plotek. Miejmy nadzieję, że uda mu się dojść do porozumienia z Joanną Koroniewską.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>