www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

„Nie mam kontaktu z Dodą i Edytą Górniak” – zapewnia Zapendowska

Nauczycielka śpiewu nigdy się z nimi nie zaprzyjaźniła. Miały na tyle specyficzne charaktery, że nie przypadły Elżbiecie do gustu.

„Myśmy właściwie z Edytą i Dodą nigdy nie miały kontaktu poza tymi okresami, kiedy pracowałyśmy razem. Ani to nie są moje koleżanki, ani się nie zgadzamy w upodobaniach, w niczym. Pomijając barierę wiekową, bo ja z niektórymi uczniami mam kontakt do dzisiaj, mimo że jest taka sama różnica wieku. Z dziewczynami nie mam. Obydwie są wyjątkowe, co nie znaczy, że ze mną zakolegowane” – wyznała w rozmowie z „Wideoportalem”.

Elżbiecie niezbyt udane wydały się także nowe piosenki Edyty. Uważa, że Górniak marnuje swój talent.

„Trzeba przyznać, że repertuar jest kiepski. Nie wiem, czy Doda wydała złą pytę, bo jej nie słuchałam. Jeden numer, który był bardzo interesujący. Reszty nie słuchałam, więc nie wiem. Mnie taka muzyka w ogóle nie interesuje. Edytę skrytykowałam, bo materiał, który słyszałam był niegodny jej. Ona jest bardzo wybitną piosenkarką i powinna śpiewać arcydzieła. Ona śpiewa jakieś pomioty. Nie czekam na kolejną płytę” – dodała.

Faktycznie, obie Panie mają problem z repertuarem. Doda i Edyta nie potrafią nagrać naprawdę dobrej piosenki. Czy kiedyś uda im się wreszcie zaskoczyć jakimś hitem?


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>