www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

„Najważniejsze jest, aby lubić siebie”- twierdzi Beata Pawlikowska

Podróżniczka przez wiele lat miała problem z akceptacją siebie. Nie pomagało uciekanie na drugi koniec świata. Z czasem Beata zmądrzała i zrozumiała, co jest jej problemem. Nie da się uciec od samego siebie.


„Chodzi o to, żeby być szczęśliwym, prawda? I pewnego dnia w dżungli amazońskiej zrozumiałam, że niezależnie jak daleko będziesz próbował od siebie uciec, to zawsze zabierasz siebie. Uciekałam, bo siebie nie lubiłam. Kiedy człowiek nie jest swoim przyjacielem i brakuje mu poczucia własnej wartości, to znajdzie wiele powodów, żeby siebie nie lubić. A jeśli jesteś swoim wrogiem, to nie dajesz sobie prawa do szczęścia i zwykle obwiniasz o to inne osoby. Prawda zaś brzmi: jestem ważna. Równie ważna jak inni. Zasługuję na to, żeby mnie kochać i szanować. Ja przed sobą odpowiadam za to, jak wygląda moje życie. Jeśli mi się nie podoba – moim zadaniem jest je zmienić. I to właśnie zrobiłam” – zdradziła Beata „Gali”.

Podróżniczka twierdzi, że uwielbia swoje życie. Nigdy nie czuje się samotna, nawet gdy wokół brak innych ludzi. Podróże sprawiają jej coraz większą przyjemność. Właśnie wydała kolejną książkę, która ma szansę stać się bestsellerem. Kolejna ukaże się już w styczniu. Czy powtórzy sukces poprzednich?


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>