www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

„Na brak pracy nie narzekam” – zapewnia Maciek Rock

Dziennikarz jest bardzo zabiegany. Przykładny mąż i ojciec stara się nie zaniedbywać swoich obowiązków. Cieszy się, że stale ma nowe oferty pracy, gdyż był w jego życiu gorszy okres.


„W telewizji jest tak, że albo masz dużo pracy, albo nie masz jej wcale. Nie ma nic pośrodku. Kiedy skończył się „Idol”, przez rok nie miałem nowych propozycji i nie robiłem nic. Dlatego teraz, gdy już jestem odpowiedzialnym mężczyzną, postarałem się, by moi bliscy byli tak zabezpieczeni, że jeśli cokolwiek zdarzy się z tatusiem i jego pracą, oni tego nie odczują. Muszę być poukładany, jestem głową rodziny. A w pracy… tam oczekuje się ode mnie, że czasem zrobię coś głupiego, chlapnę coś, czego nie powinienem. Jak ktoś zatrudnia Maćka Rocka, to nie po to, żeby coś tam sobie monotonnym głosem odklepał z promptera. I chyba dobrze mi idzie, bo na brak pracy nie narzekam” – wyznał Maciek w rozmowie z „Vivą”.

Prezenter jest bardzo lubiany zarówno przez widzów, jak i swoich pracodawców. Stale otrzymuje nowe propozycje pracy. A pomyśleć, że gdyby nie „Idol” moglibyśmy o nim nigdy nie usłyszeć…


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>