www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

„Moje dzieciństwo było bardzo fajne” – opowiada Odeta Moro-Figurska

Dziennikarka dzieli się w czytelnikami swoimi wspomnieniami z młodości. Odeta urodziła się w Olsztynie, a wychowała w Giżycku, więc Warmia i Mazury są miejscem, gdzie czuje się jak w domu. Pomimo wielu lat spędzonych w Warszawie, to właśnie nad jeziora wraca najchętniej.

„Moje dzieciństwo było bardzo fajne. Pamiętam grę w kapsle, rower, każdy patyk był wtedy fajną, ciekawą zabawką. Jednym z elementów moich młodych lat było harcerstwo, a wcześniej zuchy. Harcerstwo nauczyło mnie radzenia sobie w różnych sytuacjach. W końcu na obozach, gdy ktoś chciał skorzystać z toalety, to musiał ją sobie wybudować. To był taki mały survival. Przez całą podstawówkę miałam czerwony pasek. W szkole, w której się uczyłam, pracowała moja mama, więc przede mną wiedziała, że dostałam dwóję. W liceum nauka też nie szła mi źle, ale gdy zrozumiałam, że to szkoła, w której na korytarzu nie ma mamy, to poczułam wolność. Nie oznacza to jednak, że stałam się okropnym łobuzem. Nie paliłam papierosów, nie piłam alkoholu. Tego wszystkiego spróbowałam dosyć późno. W podstawówce wydawało mi się, że jestem hippisem. Miałam wszystko pohaftowane i powyszywane. Czasem chodziłam na wagary. W liceum miałam też swój zespół, który nie miał nazwy. Na szkolnych imprezach śpiewałam covery wszystkich piosenek, które nam się podobały. Grałam też na gitarze” – wyznaje w rozmowie z „Super Epressem”.

Nigdy nie przypuszczała, że skończy jako dziennikarka. Od dwóch lat jest twarzą TVP. Tym samym udowadnia wszystkim, że nie trzeba urodzić się w  bogatej, warszawskiej rodzinie aby odnieść sukces.


Wpisz komentarz

  1. 30 kwietnia 2012 18:48

    KRZYSZTOF:

    POZDRAWIAM P.BARDZO SERDECZNIE CHYBA MOGĘ TAK POWIEDZIEĆ ŻE MA PANI RACJĘ .NIE MUSISZ POCHODZIĆ Z WIELKIEGO MIASTA BY OSIĄGNĄĆ SUKCES W ŻYCIU .POTRZEBA TROCHĘ SAMO ZAPARCIA I WIARY W SIEBIE .DLA KAŻDEGO SUKCES ZNACZY COŚ INNEGO JA UWAŻAM ŻE TEŻ GO OSIĄGNĄŁEM . DODAM TYLKO ŻE JESTEŚMY ZIOMALAMI TEŻ POCHODZĘ Z TAMTYCH STRON .POZDROWIENIA DLA MĘŻA KRZYSZTOF

Podobne posty:

/* */?>