www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

„Mężczyźni myślą tylko o jednym” – twierdzi Hanna Bakuła

Pisarka uważa się za specjalistkę od relacji damsko-męskich. Uważa, że jej życie stało się prostsze, od kiedy zrozumiała, że mężczyzna nie chce się z kobietą przyjaźnić, tylko zaspokajać dzięki niej swoje żądze.

„Nie wierzę ani przez sekundę mężczyźnie, który mówi, że chodzi mu o cokolwiek innego niż o seks. Te wszystkie zapewnienia, że facet chce zrozumieć kobietę, należy między bajki włożyć. Mało jest kobiet, która znają mężczyzn tak dobrze jak ja. Jestem malarką portrecistką. Bardzo wielu facetów zamawia u mnie portrety. I malując, badam modeli, poznaję, prowadzę rozmowy. Stąd moja wiedza. Uważa pani, że mężczyzna ma duszę?! Otóż nie ma! Natomiast nie róbmy sobie złudzeń, że mężczyźni nas kiedykolwiek zrozumieją w naszym pojęciu tego słowa i na poziomie naszej wrażliwości. Można próbować znaleźć na nich sposób. Tym bardziej że nie jest to skomplikowane. Inteligentna kobieta przejrzy mężczyznę. Nawet jeśli niektórzy udają i grają innych niż są w rzeczywistości. Mężczyzna musi mieć jak największą liczbę samic. To atawistyczne. Żeby nie wyginęła wspólnota jaskiniowa, zapładniał wszystkie samice, które miał w zasięgu. Niewiele się zmieniło od tamtych czasów, tyle że teraz są jaskinie z balkonem” – wyznała „Gali”.

Pisarka i malarka od dawna jawi się fanom jako osoba bardzo pewna siebie i przekonana o słuszności swoich poglądów. Czyżby naprawdę twierdziła, że mężczyźni nie mają duszy? Może dlatego jest po kilku rozwodach.


Wpisz komentarz

  1. 9 kwietnia 2012 14:03

    Ariel:

    Wszystko opada z rozpaczy kiedy się słucha „mądrości życiowych” tej paniusi. I co za tragiczny brak gustu!

  2. 15 lipca 2012 15:10

    Anonim:

    Ariel głupoty opowiadasz, babka zna życie i tyle!

Podobne posty:

/* */?>