www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

„Łatwo mnie można zawstydzić” – Filip Bobek o swoich kontaktach z kobietami

Aktor długo nie mógł się przyzwyczaić do wyrazów uwielbienia ze strony fanek. Dzięki sukcesowi „BrzydUli” niemalże z dnia na dzień stał się rozpoznawalny. Trochę czasu zajęło mu przystosowanie się do nowej sytuacji.

„Radzę sobie. Na początku było to dla mnie lekko krępujące. Nagle otrzymujesz całą masę takich słów i gestów – serdecznych, życzliwych, śmiesznych – i poradź sobie z tym! Łatwo można mnie zawstydzić, a już szczególnie w miejscu publicznym. Jeśli nie jestem przygotowany na jakiś rodzaj ataku, nawet wynikającego z sympatii, staję się bezbronny. Krępują mnie sytuacje, w których nie wiem, czego się spodziewać. Ale najczęściej reakcje fanów są po prostu sympatyczne” – powiedział „Gali”.

Filip zagrał już w 14 serialach, jednak stara się próbować swoich sił  w innego rodzaju produkcjach. Można zobaczyć go w teatrze, a ostatnio zagrał w filmie „80 milionów”. Czy uda mu się zerwać z wizerunkiem znanym nam z „BrzydUli” i „Prosto w serce”?


Wpisz komentarz

  1. 1 lutego 2013 23:33

    kasiek:

    Wyjście na szczyty kariery nagle, w momencie gdy serial zyskuje ogromną popularność nie przychodzi łatwo i w pełni mogę zgodzić się z Panem Filipem,iż pierwsze chwile bywają trudne.Podejrzewam,że nawet do dzisiaj,Pan Filip jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd w Polsce.Nie mogę zrozumieć jednak tylko jednego,dlaczego wszystkie jego fanki piszą:Filip kochamy Cię,jesteś seksi itp.Owszem nie da się ukryć Pan Filip jest jednym z przystojniejszych aktorów w Polsce, ale jak każdy z nas ma określony charakter,swoje przyzwyczajenia,hobby,marzenia,priorytety.Nie da się kochać kogoś tylko za urodę,owszem ona ma znaczenie, ale na to składa się wiele innych czynników.Mnie także różnie układało się i układa w życiu,szanuję osoby i doceniam aktorów, podziwiam ich jestem także fanką,lecz dopóki nie poznam kogoś osobiście,nie mogę wyrazić opinii na jego temat,gdyż go nie znam,ale cóż zakochiwanie się w samej urodzie może niektórym dać iskierkę nadziei,że może kiedyś…tak na prawdę uważam,że zwykła,przeciętna dziewczyna nie ma możliwości poznania Pana Filipa osobiście, w sensie umówienia się na kawę,spokojnego porozmawiania bez mediów itp-tak pięknie jak w serialu brzydula to nie jest i wiem, iż chociaż chciałabym,żeby kiedyś Pan Filip przeczytał tę wiadomość i napisał na mojego emaila są jak jeden na milion.Mam już trochę latek, co prawda 5 lat mniej od Pana Filipa,ale zawiodłam się już na wielu ludziach i wiem, że znalezienie tej drugiej połowy jest bardzo ciężkie, ale jak już się trafi na tę właściwą osobę,życie nabiera koloru…może moje także kiedyś nabierze:)pozdrowienia dla wszystkich fanek i Pana Filipa jeśli kiedyś przypadkiem przeczyta tę wiadomość…wszystkiego dobrego;)

Podobne posty:

/* */?>