www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

„Już nie stosuję botoksu” – zapewnia Anna Popek

Dziennikarka dba o swoją urodę, jednak nie chce stosować drastycznych metod. Wygląd jest dla niej ważny, jednak ważniejsze jest zdrowie. Od kiedy w mediach pojawiły się badania na temat szkodliwości używania jadu kiełbasianego w kosmetologii, Anna zrezygnowała z zabiegów.

„Zdradzanie wszystkich tajemnic swojej kobiecości i urody nie jest w dobrym tonie. Wszystkim kobietom wmawiano, że proste kremy i dużo snu wpływa na urodę, ale od tego czasu wszystko się zmieniło. Pojawiły się badania, które pokazują nie tylko korzystne działania botoksu. Nie stosuję od tego momentu. To było 3, czy 4 lata temu. Nie stosuję już takich upiększeń, bo może to być ryzykowne. Nie wiadomo, co się okaże za parę lat, a wtedy będzie za późno, żeby cokolwiek zrobić. Jest taka zasada: „mniej znaczy więcej”. Ona również dotyczy kosmetyki i dbałości o siebie. Widzimy kobiety, które wyglądają jak spod jednej sztancy. Śmieją się ludzie, że chodzą do tego samego chirurga plastycznego, prawda? Nie wolno się ujednolicać próbując dorównać do jakiegoś wzoru” – wyznała dziennikarka w rozmowie z „Wp.tv”.

Dziennikarka woli dbać o urodę naturalnymi sposobami. Dziwne wydaje się to, że to właśnie ona parę lat temu publicznie namawiała do używania jadu kiełbasianego. Teraz równie ochoczo zachęca do rezygnacji z takich zabiegów. Czy inne celebrytki posłuchają rad Anny?


Wpisz komentarz

 1. 25 stycznia 2012 20:42

  gosc:

  Kochaj, podróżuj i zaskakuj Wezyr Holidays Party
  Soho Factory Ul. Mińska 25
  28 stycznia 2012, godz. 19.00
  Wydarzenie organizowane jest w ramach Międzynarodowych targów turystycznych ITM Warsaw 2012, które odbędą się 27 – 29 stycznia w Centrum EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie. Na targach będzie miała miejsce inauguracja sezonu lato 2012, a na sobotniej imprezie tajemnicza ,,premiera lata”. Wezyr Holidays Party poprowadzi Tomasz Kammel. Wystąpią artyści Teatru Roma, skrzypek MagnetiG oraz zespół IRA.

Podobne posty:

/* */?>