www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

„Jestem fanką programu” – mówi Tatiana Okupnik o „X Factorze”

Piosenkarka bardzo się cieszy, że zasiądzie w jury. Nie ukrywa, że bardzo jej na tym zależało. Czuje, że sprawdzi się w tej roli.


„Ja chcę podejść do tego naturalnie. Bo uważam, że wszystko, co sobie zakładamy i chcemy jakoś tak aktorsko podejść do tematu, będzie nieprawdziwe. Najważniejszy będzie ten moment chemii i interakcji między jurorami a uczestnikami. Będę szczera. Jeśli coś będzie mi się podobało, to będę skakała z radości, ale dam szansę poznać się z innej strony. Prawda jest podstawą w takich programach. Jestem fanką „X Factora”, więc moja radość jest podwójna. Śmieję się, że wyczarowałam sobie to siedzenie w jury. Kiedyś przy znajomych podeszłam do telewizora i powiedziałam, że ja tu jeszcze wystąpię. Kiedy dostałam pierwszy telefon, to paszcza mi się uśmiechnęła, ale musiałam to przemyśleć” – wyznała podczas wizyty w „Dzień Dobry TVN”.

Do tej pory Tatiana nieźle radziła sobie w show biznesie. Jakim okaże się jurorem? Czy dogada się z Kubą Wojewódzkim? Zobaczymy już niedługo.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>