www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

„Dziś czuję się pewniejsza”- wyznaje Urbańska

Natasza nie boi się już mówić o swoich poglądach. Jakiś czas temu to Janusz miał jedyne i decydujące zdanie na każdy temat, teraz jego żona także zostaje dopuszczona do głosu.

„Dziś czuję się pewniejsza, nie boję się już zaproponować czegoś od siebie – układu choreograficznego, zmiany w scenografii. Janusz nie zawsze realizuje moje pomysły, ale coraz częściej zdarza się, że bierze je pod uwagę” – powiedziała Natasza w rozmowie z „Twoim Stylem”.

Artystka opowiada także o tym, jak czuła się, gdy zarzucano jej rozbicie wcześniejszego małżeństwa Janusza. „On miał żonę, więc dla ludzi byłam „tą złą”. A ja myślałam wtedy, że przecież to mężczyzna decyduje, czy w jego życiu jest miejsce na drugą kobietę. Nie miałam wyrzutów sumienia, nie zastanawiałam się, co czuje żona Janusza – byłam na to za młoda i za bardzo zakochana. Czułam, że Janusz to miłość mojego życia, więc przejmowałam się tylko tym, czy myśli o mnie poważnie” – dodaje.

Wiele osób twierdzi, że Natasza jest zbyt zapatrzona w Janusza. Uważa go za swojego mistrza i to jemu zostawia podejmowanie ważnych decyzji. Czy kiedykolwiek to się zmieni?


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>